Korzyści dla Ciebie

Zaoszczędzisz czas!

Przyjedziemy po Twój sprzęt. Odbiory są realizowane zawsze po południu, w godzinach 15 - 20 na terenie wybranych miast Małopolski i Śląska oraz Wrocławia. Szczegółowy zasięg odbiorów znajdziesz tutaj

Masz wygodniej!

Nie musisz dźwigać ciężkich sprzętów. My się tym zajmiemy.

Zaoszczędzisz pieniądze!

Nic nie płacisz za transport oraz zniesienie elektroodpadów i nie narazisz się na karę 5000 zł za porzucanie zużytego sprzętu w śmietniku.

Otrzymasz bonus!

Za jedną sztukę dużego sprzętu AGD/RTV otrzymasz od nas torbę ekologiczną, a za dwie sztuki dużego sprzętu* – żelazko parowe!

Będziesz eko!

Postępując w ten sposób możesz być z siebie dumny, bo dbasz o środowisko.

*jednorazowo, tj. podczas jednego odbioru

Korzyści dla środowiska

Chronisz atmosferę!

Dziura ozonowa to poważny problem, powstaje na skutek szkodliwego działania np. freonu ze starych lodówek. A ozon jest nam potrzebny, pochłania promieniowanie ultrafioletowe - szkodliwe dla wszystkich organizmów żywych.

Chronisz Ziemię - wodę, glebę i powietrze!

Niszczejący sprzęt negatywnie skaża środowisko – wodę, glebę i powietrze. Toksyczne substancje np. nikiel, kadm, rtęć, ołów wpływają na organizmy i powodują nieodwracalne zmiany.

Dbasz o zdrowie

Podobnie jak inne organizmy na Ziemi, Ty także pijesz wodę, oddychasz i jesteś narażony na promieniowanie ultrafioletowe. Oddając sprzęt do recyklingu, dbasz więc o siebie i Twoich bliskich.

Odzyskujesz surowce wtórne!

Poprzez recykling elektrośmieci odzyskuje się wiele surowców, m.in. miedź, stal, złoto, aluminium oraz tworzywa sztuczne.

Stajesz się ambasadorem akcji społecznej „Włącz Eco wyobraźnię”

Działając razem z nami w ramach akcji Włącz Eco wyobraźnię i oddając zużyty sprzęt za pośrednictwem naszej elektrośmieciarki, stajesz się bardziej eko. A także przyczyniasz się do odzysku większej ilości elektroodpadów w Polsce!